Laidoje „Auksinė daina“ dalyvauja tikri Lietuvos scenos chuliganai – grupė „Išjunk šviesą“. Daug kontroversiškų dainų, tokių kaip „Geriam“, „Nusirenk“, sukūrusi grupė mėgstama vakarėliuose. Ne mažiau linksmi ir patys grupės nariai, ypač jų lyderis Valdas Burnys. Į studiją susirinkę svečiai savo istorijomis tik patvirtino šį faktą. Jau šį penktadienį 20.30 val. „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje – „Auksinė daina“. Žurnalisto Ramūno Zilnio nuomone, geriausia grupės daina „Geriam“ skaičiuoja paskutines dienas: „Aš norėčiau grupei pasakyti, grokit kūrinį „Geriam“, kol galit, nes turint omeny, ką išrinko į valdžią, šią dainą dainuosite neilgai. Kai grupė „Išjunk šviesą“ išgarsėjo, aš dar buvau visiškas pienburnis. Tuo metu tai buvo labai neįprasta grupė.

Daina „Miško pasaka“ visiems labai patiko, mokykloje nebuvo nė vieno žmogaus, kuris nežinotų šitos dainos. Aš buvau įsitikinęs, kad ši grupė neįrašys geresnės dainos už šią“. Staigmeną žiūrovams ir salėje susirinkusiems svečiams pateikė Viktoras Malinauskas. Scenos džentelmenas su grupės „Išjunk šviesą“ lyderiu Valdu Burniu sudainavo dainą „Su gimtadieniu“.

 

Toks netikėtas duetas pribloškė žiūrovus. Nuotaikingą pasirodymą surengė ir Donalda Meiželytė. Ji atliko viešnios dainą, į sceną kartu privertusi užlipti laidos vedėją Deivį Norvilą. Šios ir dar daug kitų staigmenų laukia žiūrovų penktadienį 20.30 val. laidoje „Auksinė daina“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Sekite mūsų naujienas socialiniuose tinkluose